Forum o Telewizji

Forum o tematyce Telewizyjnej, Rozrywkowej


#1 2010-02-24 15:50:30

michal605

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 18
Punktów :   

Wiosna w TVN

Wiosną w TVN zobaczymy m.in. filmy: "Lejdis", "300", "Transformers", "King Kong", "Miami Vice", "Ocean's 13", "Rocky Balboa", "Harry Potter i Zakon Feniksa" i "Plan doskonały". Poznamy także bohaterów serialowego hitu zza oceanu - "Wszystkie wcielenia Tary" to historia schizofreniczki - żony i matki, projektantki wnętrz, która wskutek choroby przybiera bardzo sugestywne, "odmienne" stany świadomości. Warto zobaczyć nagrodzoną Złotym Globem za tę kreację Toni Colette. Będziemy także śledzić drugi sezon "Fringe: na granicy światów".

Offline

 

#2 2010-02-24 15:51:50

Telemen

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wiosna w TVN

Ja obejrzałem już pierwszy odcinek nowego serialu "Usta Usta' i powiem tyle : Serdecznie Polecam

Offline

 

#3 2010-02-24 15:57:08

Luxorrr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wiosna w TVN

Wiosną w TVN zobaczymy m.in. filmy: "Lejdis", "300", "Transformers", "King Kong", "Miami Vice", "Ocean's 13", "Rocky Balboa", "Harry Potter i Zakon Feniksa" i "Plan doskonały". Poznamy także bohaterów serialowego hitu zza oceanu - "Wszystkie wcielenia Tary" to historia schizofreniczki - żony i matki, projektantki wnętrz, która wskutek choroby przybiera bardzo sugestywne, "odmienne" stany świadomości. Warto zobaczyć nagrodzoną Złotym Globem za tę kreację Toni Colette. Będziemy także śledzić drugi sezon "Fringe: na granicy

Szczerze powiem żal mi ich.. Ocean's 13 puszczają nie wiem który raz , Rocky Balboa wszyscy znaja na pamięć.

Offline

 

#4 2010-02-24 16:00:18

Telemen

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 63
Punktów :   

Re: Wiosna w TVN

A ja z chęcią obejrzę Rocky Balboa według ta część jest lepsza od wcześniejszych dwóch, choć faktycznie premiery filmowe nie powalają na kolana.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tecktonik.pun.pl www.narutoninjaforum.pun.pl www.azschorzow.pun.pl www.khorinis-liferp.pun.pl www.u-s-army.pun.pl